İlan Listeleme Şartları

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Merhaba

Kano Akademi’deki ikinci el ürün ilanlarına gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Hemen hatırlatalım! ilanlarınızı bu alanda listelemek ücretsizdir.

Kano Akademi’nin misyonlarından biri de kano/kayak sporunun gelişmesi adına, bu işe meraklı kişilerin ikinci el ekipmanlara ulaşabileceği ortam yaratarak alıcı ve satıcı arasındaki bağı kurmaktır. Böylece kenarda, köşede kullanmadığı ekipmanı olan kanocu/kayakçılar ellerindeki ekipmanları elden çıkarıp başka ekipmanlar satın almak için kendilerine kaynak yaratabilirler, hem de ekipman ihtiyacı olan kano/kayak meraklıları uygun fiyattan ekipman sahibi olmuş olurlar.

Bunun için tek kriter, listelenmesini istediğiniz ürüne ait fotoğraf ve içeriğin, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, ahlakına ve etik değerlerine uygun olması gerekliliğidir.

Listelenmesini istediğiniz ürüne ait 1 fotoğraf, ürünün fiyatı, ürüne ait açıklama, hangi ilde bulunduğu ve size ulaşılmasını istediğiniz e-posta ya da telefon numarası bilgilerini içeren bir e-postayı info@kanoakademi.com adresine göndermeniz yeterli.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]